بالابر سیم بکسلی برقی برای بار های تا 100,000 کیلوگرم

ما اندازه درام را افزایش داده ایم و اندازه تمام قطعات دیگر را کاهش داده ایم .
مزیت اصلی بالابر های برقی BSA crane درام کاملا" بزرگ آن است که از خوردگی بیش از اندازه سیم بکسل ها جلو گیری می کند .

طیف وسیعی از دیگر مزیت ها ، یک عملیات امن و مؤثر را در یک قیمت رقابتی ضمانت می کند :

 

بالابر سیم بکسلی برقی

با BSA crane ، نیازی نیست که نگران نوسان بار و حرکت قلاب باشید .
A. با BSA crane ، بالابری بارها می تواند با کمترین حرکت قلاب انجام شود . بدین ترتیب نوسان بار کاهش می یابد که ایمنی عملیات را بالا می برد و هزینه های نصب جرثقیل را کاهش می دهد .

BSA crane می تواند مناسب برای شرایط کاری شما باشد .
B. بالابرهای BSA crane ، بهترین فواصل تقرب و کمتزین ارتفاع نصب را برای سیستم های بالابر برقی پیشنهاد می کند . فضای موجود به مؤثرترین و کارآمدترین نحوه استفاده شده است و هزینه های ساخت برای شرایط شما می تواند کاهش یابد .

بالابر سیم بکسلی برقی تا 100,000 کیلوگرم
A. هر جا که مایل بودید بالابر برقی را نصب کنید ،ابتدا نگاهی به مشخصات BSA crane بیندازید .تکنولوژی ما بر اساس استاندارد است . راه حل های BSA crane برای مصالح ویژه و منحصربفرد تا کاربرهایی که به فواصل تقرب کوتاه و ارتفاع نصب کم نیاز دارند مورد استفاده است .
crane برای مصالح ویژه و منحصربفرد تا کاربرهایی که به فواصل تقرب کوتاه و ارتفاع نصب کم نیاز دارند مورد استفاده است .
محصولات BSA crane حتی شامل طیف وسیعی از دیگر مزیت های تکنیکی پیشرفته هم می شود . برای مثال بارها میتوانند با کمترین حرکت افقی قلاب بالا کشیده شوند و حرکت کنند و می توانند با بهترین مراقبت مستقر شوند و با استفاده از سیستم کالسکه کنترل فرکانس هیچ نوسان و لغزشی وجود ندارد .
محصولات BSA crane طوری طراحی شده اند که در مورد چگونگی تعمیر و نگهداری آنها تفکر شده است. پس بنابراین کلیه قطعات به راحتی در دسترس و قابل تعمیر و سرویس می باشند .

B.

 

C.

 

D.

 

بالابر سیم بکسلی برقی

BSA crane F-بالابر ثابت

 

BSA crane H,M-کالسکه دو پل همراه با استاندارد (H) یا اتصال متوسط (M)

 

BSA crane N – کالسکه تک پل ، طراحی استاندارد 

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .


توضیحات بیشتر:

لازم به ذکر است جهت هر نوع سوال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . هرگونه سوال ویا مشاوره درخواستی خود را می توانید در سامانه پیامکی شرکت با شماره 3000754659 ارسال ودر اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .