در زمان کار میان زمین و هوا نباید فقط به شانس تکیه کرد – از تکنولوژی و نوآوری بنیان صنعت آداک استفاده کنید .
در ضمینه بالابری ،حمل ونقل ،جابجایی بنیان صنعت آداک یک راه حل مناسب برای نیازهای خاص شما دارد. با توجه به تجربه چندین ساله ما ، ما میدانیم که چه جیزی برای شما مهم است، برای مثال محصولات ابداعی با کیفیت بالا که سرعت بالا و انعطاف پذیری بهینه را فراهم می کند. به علاوه ما شما را با سرویس های جامع و توانایی عملی و اجرایی خود حمایت می کنیم که به شما امکان رقابت می دهد .
تمام اینها و بیشتر ، برنامه های بنیان صنعت آداک برای بالابری و تجهیزات جرثقیل را شامل می شوند . با استفاده از راه حل های استاندارد و سیستم های انتخابی( خواسته شده توسط مشتری ) ، ما قادر به رویارویی با خواسته های خاص شما هستیم.
به کم قانع نباشید

A. مشاوره فردی و بیطرفانه در همه جا بطور رایگان در دسترس است

بنیان صنعت آداک یک مشاوره کارشناسانه را برای شرکت هایی که به دنبال یک سیستم جرثقیل مطلوب برای محدوده و شرایط کاری خود هستند ، پیشنهاد می کند .
خواسته های شخصی و منحصر بفرد شما خط مشیء است برای تکنسین های ما که در راستای آن بطور بیطرفانه به شما پیشنهاد ارائه کنند و یک راه حل مورد پسند مشتری را که مناسب نیازهای خاص شما باشد را طراحی می کنند .
ما را بیازمایید – و از مزیت های سرویس های ما سود ببرید .

B. راه حل های اقتصادی بر اساس نقشه های دقیق پایه ریزی شده اند

برای مطمئن ساختن یک عملیات قابل تکیه از لحاظ سیستم جابجایی مواد و ارزیابی هزینه ها ، یک پروژه می بایست بطور دقیق و متفکرانه جلو رفته باشد .در آن صورت بنیان صنعت آداک مشتری ها را تشویق می کند که از همان ابتدا با مهندسین و تکنسین های با تجربه ما همراه شوند . در طول انجام طراحی ، آنها قادر خواهند بود که یک راه حل مؤثر و مشتری پسند بر پایه مونتاژهای استاندارد طراحی کنند .

C. تحویل به موقع ، بخشی از سرویس های ماست

بنیان صنعت آداک تمام قطعات را در زمانی که شما به آنها نیاز دارید فراهم می کند وهمواره در زمان مقرر شده انجام می گیرد .به همین دلیل ما یک سیستم نقشه ریزی و تولید را فعال می کنیم که بازتاب میزان دقت در محصولات بنیان صنعت آداک است .

هر تکنولوژی فقط زمانی خوب است که خدمات پس از فروش آن خوب باشد

قطعات جرثقیل و ابزار آلات بالابری بنیان صنعت آداک دارای محکم ترین و بهترین کیفیت و استاندارد های ایمنی است و به خاطر همین اطمینان و اعتبارشان ،مشهور هستند .
در مشکلات و اتفاق های بعید شما می توانید بر حمایت های عالی ما تکیه کنید . ما یک شبکه وسیع خدمات متمرکز را فعال می کنیم . تکنسین های سرویس کار ما بهترین حمایت و پشتیبانی را در صنعت ارائه می دهند .

 

 

لوازم یدکی ، از انبار ما در تهران که تمام قطعات و مونتاژها در اینجا نگهداری میشوند ، توزیع میشوند.
شرکت فنی مهندسی آداک

شرکت جرثقیل سازی بنیان صنعت آداک

مشاوره – طراحی – ساخت وتولید انواع جرثقیلهای صنعتی - سقفی تک پل ودوپل – بازویی – ستونی – ستونی متحرک – منوریل – دروازه ای و نیم در وازه ای – ساخت جرثقیلهای خاص صنعتی - وارد کننده انواع جعبه چرخ و کلگی ساخت وتولید انواع راهبر طولی با روش نورد سرد – وردات مستقیم انواع بالا بر شناخته شده در بازار ایران از جمله دماگ و اشتال – کیتو – پودم بالکانکار – کولی – کنه کرین - اس وی اف آلمان و غیره
مشاوره درزمینه لیفتراک وجرثقیل شامل انتخاب نوع وتیپ لیفتراک وجرثقیل تامین انواع لیفتراک وجرثقیل وماشین آلات جابجایی مواد وهمچنین عقد قرارداد سرویس ونگهداری
تعمیرات و سرویس انواع جرثقیل سقفی ازجمله اصلاح ریل وتیر های طولی – سیستم مکانیکی راهبر طولی ( کلگی وچرخ ) تعمیرات جزئی وکللی تابلوهای برق رسانی تامین قطعات یدکی کلیه مارکهای موجود در ایران دماگ - اشتال – کیتو – پودم بالکانکار – کولی – کنه کرین - اس وی اف آلمان - آبوس و خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن با تجهیزات سیار حاضر در محل در کلیه نقاط ایران
طراحی وساخت تابلوهای برق انواع جرثقیل سقفی – دروازه ای – بازویی همراه با ارائه نقشه کامل- نصب وبرنامه ریزی انواع کنترل دور (اینورتر) بر روی تابلوی جرثقیل جهت حرکت عرض – طولی وبالابری همچنین نصب انواع ریموت کنترل به همراه تامین قطعات و فروش انواع ریموت کنترل اروپایی – آسیایی وایرانی ساخت داخل
نصب وراه اندازی سیستم توزین (باسکول ) بر روی کلیه جرثقیلهای سقفی صنعتی با تکنولوژی روز از 1تن الی 100 تن با کمترین خطا صد در صد تضمین شده به همراه نمایشگر کوچک روی دسته کنترل و نمایشگر بزرگ برروی سازه جر ثقیل
مشاوره – تست – بازرسی وصدور گواهی صحت وسلامت انواع جرثقیلهای صنعتی - سقفی تک پل ودوپل – بازویی – ستونی – ستونی متحرک – منوریل – دروازه ای و نیم در وازه ای در تیپ وتناژ مختلف
آموزش اپراتوری وآموزش شناخت انواع جرثقیل صنعتی و همچنین تنها شرکت دارای گواهینامه ایزو ISO9001:2000 و گواهینامه معتبر درزمینه تست وبازرسی انواع جرثقیل( سقفی – بازویی – ستونی –دروازه ای ونیم دروازه ای ) و انواع لیفتراک

دفتر مرکزی : تهران – میدان نماز – خیابان اکبری – خیابان همت – شماره 128
تلفن تماس : 55912396 (چهار خط ویژه)
فکس : 55911933
وب سایت : www.bsacrane.com

لوازم یدکی : از انبار ما در تهران که تمام قطعات و مونتاژها در اینجا نگهداری میشوند ، توزیع میشوند.

A. ما جلو تر از شما فکر می کنیم

با خرید قطعات بنیان صنعت آداک شما در آینده شرکت خود سرمایه گذاری می کنید . در بخش بررسی و تحقیق ما ، مهندسین بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل راه های جدید در مورد بالابری و تجهیزات جرثقیل هستند .
پیشرفت و نوآوری بطور ثابت در فرآیند تولید و ساخت و محصولات نهایی در حال اجرا می باشد.
مشتری هایی که مایل به اصلاح یا توسعه تجهیزات خود هستند می توانند به این ضمانت متکی باشند که تمام قطعات جدید مطابق با تکنولوژی روز تولید شده اند که منجر به راه حل هایی با قیمت کاملا" مناسب و موثر می شود .

B. بالاترین کیفیت ، بالاترین برتری را می دهد

رضایت مشتری فقط با محصولاتی که دارای بالاترین استانداردهای کیفیتی ، اقتصادی و ایمنی باشند کسب می شود . بنیان صنعت آداک دقیق ترین و بهترین استانداردها را در محصولات خود بکار می برد .
هیچ چیزی شانسی نیست . زمانی که فرآیندهای تولید ما تحت کنترل کیفیتی دقیق بوده اند ، بر روی تمام قطعات تست ها و بازدید های متعددی انجام شده .مطمئنا" این استانداردها ی بالای کیفیتی در مورد خدمات گارانتی ما نیز اعمال می شوند .

C. هر جا که باشید ، ما با شما هستیم

بنیان صنعت آداک زیر مجموعه ای از گروه بین المللی جرثقیل سازی است . بنابراین ما در موقعیتی هستیم که به مشتری های خود در سراسر جهان بسیاری مزایای جانبی را پیشنهاد کنیم . از فنون اجرایی و امتیازات جهانی قیمت های رقابتی موجود در شرکت های چند ملیتی استفاده کنید .
از آنجایی که بنیان صنعت آداک به عنوان یک زیر مجموعه مستقل اداره می شود ، ما قادر هستیم که به راحتی پاسخگوی خواسته های شما باشیم .

بالابر های سیم بکسلی برقی

بهترین ایده های ما در اندازه کوچک
بالابر های سیم بکسلی برقی BSA crane
در میان متخصصین ،بالابرهای سیم بکسلی برقی BSA crane ، به دلیل طراحی برجسته و دیگر مزایای آن که به نوعی استاندارد به شمار می آیند ، از شهرتی عالی برخوردار هستند . همچنین بالابر های BSA crane شامل طیف وسیعی از مزایای ابتکاری و نوین بنیان صنعت آداک می باشد مانند نسبت بسیار خوب بین ضخامت سیم بکسل و بار سیم ، سیستم محرک قدرتمند ، حداقل نوسان بار وابعاد تقرب کوجک .
کاربرد تکنولوژی هایی که باعث کاهش فرسودگی مواد با کیفیت بالا را می شود ، یک سرویس مادام العمر و وسیع برای تجهیزات را تضمین می کند .
مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .
بالابر سیم بکسلی برقی برای بار های تا 100,000 کیلوگرم
ما اندازه درام را افزایش داده ایم و اندازه تمام قطعات دیگر را کاهش داده ایم .
مزیت اصلی بالابر های برقی BSA crane درام کاملا" بزرگ آن است که از خوردگی بیش از اندازه سیم بکسل ها جلو گیری می کند .

طیف وسیعی از دیگر مزیت ها ، یک عملیات امن و مؤثر را در یک قیمت رقابتی ضمانت می کند :

 

بالابر سیم بکسلی برقی

با BSA crane ، نیازی نیست که نگران نوسان بار و حرکت قلاب باشید .
A. با BSA crane ، بالابری بارها می تواند با کمترین حرکت قلاب انجام شود . بدین ترتیب نوسان بار کاهش می یابد که ایمنی عملیات را بالا می برد و هزینه های نصب جرثقیل را کاهش می دهد .

BSA crane می تواند مناسب برای شرایط کاری شما باشد
B. بالابرهای BSA crane ، بهترین فواصل تقرب و کمتزین ارتفاع نصب را برای سیستم های بالابر برقی پیشنهاد می کند . فضای موجود به مؤثرترین و کارآمدترین نحوه استفاده شده است و هزینه های ساخت برای شرایط شما می تواند کاهش یابد .

بالابر سیم بکسلی برقی تا 100,000 کیلوگرم
A. هر جا که مایل بودید بالابر برقی را نصب کنید ،ابتدا نگاهی به مشخصات BSA crane بیندازید .تکنولوژی ما بر اساس استاندارد است . راه حل های BSA crane برای مصالح ویژه و منحصربفرد تا کاربرهایی که به فواصل تقرب کوتاه و ارتفاع نصب کم نیاز دارند مورد استفاده است .
محصولات BSA crane حتی شامل طیف وسیعی از دیگر مزیت های تکنیکی پیشرفته هم می شود . برای مثال بارها میتوانند با کمترین حرکت افقی قلاب بالا کشیده شوند و حرکت کنند و می توانند با بهترین مراقبت مستقر شوند و با استفاده از سیستم کالسکه کنترل فرکانس هیچ نوسان و لغزشی وجود ندارد .
محصولات BSA crane طوری طراحی شده اند که در مورد چگونگی تعمیر و نگهداری آنها تفکر شده است. پس بنابراین کلیه قطعات به راحتی در دسترس و قابل تعمیر و سرویس می باشند .

B.

 

C.

 

D.

بالابر سیم بکسلی برقی

BSA crane F-بالابر ثابت
BSA crane H,M-کالسکه دو پل همراه با استاندارد (H) یا اتصال متوسط (M)
BSA crane N – کالسکه تک پل، طراحی استاندارد

 

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .


توضیحات بیشتر:

لازم به ذکر است جهت هر نوع سوال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . هرگونه سوال ویا مشاوره درخواستی خود را می توانید در سامانه پیامکی شرکت با شماره 3000754659 ارسال ودر اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .