خدمات پس از فروش جرثقيل سقفی آداك

- هر تکنولوژی فقط زمانی خوب است که خدمات پس از فروش آن خوب باشد.
قطعات جرثقیل و ابزار آلات بالابری بنیان صنعت آداک دارای محکم ترین و بهترین کیفیت و استاندارد های ایمنی است و به خاطر همین اطمینان و اعتبارشان ،مشهور هستند .
در مشکلات و اتفاق های بعید شما می توانید بر حمایت های عالی ما تکیه کنید . ما یک شبکه وسیع خدمات متمرکز را فعال می کنیم . تکنسین های سرویس کار ما بهترین حمایت و پشتیبانی را در صنعت ارائه می دهند .
لوازم یدکی ، از انبار ما در تهران که تمام قطعات و مونتاژها در اینجا نگهداری میشوند ، توزیع میشوند.
A- ما جلو تر از شما فکر می کنیم .
با خرید قطعات بنیان صنعت آداک شما در آینده شرکت خود سرمایه گذاری می کنید . در بخش بررسی و تحقیق ما ، مهندسین بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل راه های جدید در مورد بالابری و تجهیزات جرثقیل هستند .
پیشرفت و نوآوری بطور ثابت در فرآیند تولید و ساخت و محصولات نهایی در حال اجرا می باشد.
مشتری هایی که مایل به اصلاح یا توسعه تجهیزات خود هستند می توانند به این ضمانت متکی باشند که تمام قطعات جدید مطابق با تکنولوژی روز تولید شده اند که منجر به راه حل هایی با قیمت کاملا" مناسب و موثر می شود .
B- بالاترین کیفیت ، بالاترین برتری را می دهد .
رضایت مشتری فقط با محصولاتی که دارای بالاترین استانداردهای کیفیتی ، اقتصادی و ایمنی باشند کسب می شود . بنیان صنعت آداک دقیق ترین و بهترین استانداردها را در محصولات خود بکار می برد .
هیچ چیزی شانسی نیست . زمانی که فرآیندهای تولید ما تحت کنترل کیفیتی دقیق بوده اند ، بر روی تمام قطعات تست ها و بازدید های متعددی انجام شده .مطمئنا" این استانداردها ی بالای کیفیتی در مورد خدمات گارانتی ما نیز اعمال می شوند .
C- هر جا که باشید ، ما با شما هستیم .
بنیان صنعت آداک زیر مجموعه ای از گروه بین المللی جرثقیل سازی است . بنابراین ما در موقعیتی هستیم که به مشتری های خود در سراسر جهان بسیاری مزایای جانبی را پیشنهاد کنیم . از فنون اجرایی و امتیازات جهانی قیمت های رقابتی موجود در شرکت های چند ملیتی استفاده کنید .
از آنجایی که بنیان صنعت آداک به عنوان یک زیر مجموعه مستقل اداره می شود ، ما قادر هستیم که به راحتی پاسخگوی خواسته های شما باشیم .