جرثقیل مونوریل

جرثقیل مونوریل چهار كارهجرثقیل سقفی مونوریل چهاركاره
جرثقیل سقفی مونوریل ساده

جرثقیل های سقفی مونوریل  ساده ،مناسب ترین وبه صرفه ترین انتخاب برای سالن های هستند كه :
-ظرفیت های تا 10 تن
-محدوده پوشش  بصورت خطی درطول تا 46 متر مسیر مستقیم
-خدمات کلاس “C” (خدمات متوسط)
برخی مزایای جرثقیل های سقفی مونوریل:
-هزینه تولید پایین تر و در نتیجه قیمت پایین تر نسبت یه مدل های دیگر سقفی
-وزن مرده کم
-هزینه سرویس ونگهداری كمتر
-پایین تر بودن قیمت بالابرهای چهار كاره  آویز نسبت به بالابرهای دیگر

شرکت جر ثقیل سازی آداك می تواند تمامی سیستم های جرثقیل سقفی مونوریل ساده خطی را به تناسب نیازهای شما مهندسی، طراحی، ساخته و نصب نماید.
با خرید قطعات بنیان صنعت آداک شما در آینده شرکت خود سرمایه گذاری می کنید . در بخش بررسی و تحقیق ما ، مهندسین بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل راه های جدید در مورد بالابری و تجهیزات جرثقیل هستند .
پیشرفت و نوآوری بطور ثابت در فرآیند تولید و ساخت و محصولات نهایی در حال اجرا می باشد.
مشتری هایی که مایل به اصلاح یا توسعه تجهیزات خود هستند می توانند به این ضمانت متکی باشند که تمام قطعات جدید مطابق با تکنولوژی روز تولید شده اند که منجر به راه حل هایی با قیمت کاملا" مناسب و موثر می شود .===============================================================================================

 
این جرثقیل ها در داخل سالن مسقف وکارگاه های صنعتی نصب می شوند و در طول  و ارتفاع سالن، جابجایی بار را انجام می دهد. بصورت چهار حركت عقب وجلو وبالا وپایین در مسیر خطی یكنواخت ومستقیم .این جرثقیل ها از نوع چهار كاره (با طول مسیر حركتی و ظرفیت محدود)  ساخته می شود. حرکت این جرثقیل ها در طول کارگاه  توسط ترولی های آویزبه تیرهای زیر سقف کارگاه انجام می پذیرد.
جرثقیل سقفی مونوریل ساده معمولا از دو بخش مهم تشکیل شده :
- بالابر، جهت فراهم کردن حرکت بالا/ پایین برای بلند کردن بار
- ترولی ( trolley )جهت فراهم کردن حرکت چپ/ راست برای ، بالابر و بار================================================================================================


جرثقیلهای صنعتی و كارگاهی( سقفی ،دروازه ای ، بازویی، ستونی ، جرثقیل های خاص و...)

ساخت جرثقیل در صنایع، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبودو توسعه روش های جابجایی و انتقال مواد در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد.استفاده از جرثقیل متناسب باعث بهره وری  و صرفه جویی در هزینه ها می شود و می تواند ایمنی در کارگاه را نیز تامین کند . از سوی دیگر، خرید جرثقیلی که کارایی آن بیش از نیاز کارگاه صنعتی باشد  موجب اتلاف سرمایه خواهد بود. همین امر به روشنی بیان  می دارد مشاوره، طراحی ، ساخت نصب ،راه اندازی و سرویس ونگهداری جرثقیل متناسب با کار از چه اهمیتی برخوردار است هنگام طراحی جرثقیل، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرند:
1- نوع جرثقیل ، طرز عملکردونوع بهره برداری ازآن (جرثقیل سقفی ، جرثقیل  دروازه ای ، جرثقیل  بازویی ، جرثقیل های خاص و ...)
2 - تعداد و دفعات بارگیری وتخلیه وهمچنین استارت واستوپ های جرثقیل
3- حداکثر  وزن قابل جابجا یی در محدوده كار گیر جرثقیل
4- شرایط کاری و پیش بینی مدت زمان عمر جرثقیل
5- حالت های اعمال بار، ابعاد بار قابل جابجایی
6 - شرایط محیطی و شرایط  ویژه


 
نمونه ای از پروژه های اجراء شده از این نوع جرثقیل ها


ردیف نام ومحل پروژه تصویر پروژه
1 تصفیه خانه كربلا-  عراق مونوریل ساده پروژه تصفیه خانه كربلا
2 كناف گچ ایران   - تهران جرثقیل مونوریل ساده كناف گچ ایران
3 چرم سازی ورامین- تهران مونوریل چرم سازی ورامین
4 ایستگاه پمپاژ آب بستان آباد- تبریز ایستگاه پمپاژ بوستان آباد
5 ایستگاه پمپاژ آب بندر جاسك ایستگاه پمپاژ بندر جاسك
6    
7    
     
     

 
مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .

توضیحات بیشتر:

لازم به ذکر است جهت هر نوع سوال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . هرگونه سوال ویا مشاوره درخواستی خود را می توانید در سامانه پیامكی شركت با شماره 3000754659 ارسال ودر اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .
.