لوازم یدکی ، از انبار ما در تهران که تمام قطعات و مونتاژها در اینجا نگهداری میشوند ، توزیع میشوند.
A- ما جلو تر از شما فکر می کنیم .
با خرید قطعات بنیان صنعت آداک شما در آینده شرکت خود سرمایه گذاری می کنید . در بخش بررسی و تحقیق ما ، مهندسین بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل راه های جدید در مورد بالابری و تجهیزات جرثقیل هستند .
پیشرفت و نوآوری بطور ثابت در فرآیند تولید و ساخت و محصولات نهایی در حال اجرا می باشد.
مشتری هایی که مایل به اصلاح یا توسعه تجهیزات خود هستند می توانند به این ضمانت متکی باشند که تمام قطعات جدید مطابق با تکنولوژی روز تولید شده اند که منجر به راه حل هایی با قیمت کاملا" مناسب و موثر می شود .
B- بالاترین کیفیت ، بالاترین برتری را می دهد .
رضایت مشتری فقط با محصولاتی که دارای بالاترین استانداردهای کیفیتی ، اقتصادی و ایمنی باشند کسب می شود . بنیان صنعت آداک دقیق ترین و بهترین استانداردها را در محصولات خود بکار می برد .
هیچ چیزی شانسی نیست . زمانی که فرآیندهای تولید ما تحت کنترل کیفیتی دقیق بوده اند ، بر روی تمام قطعات تست ها و بازدید های متعددی انجام شده .مطمئنا" این استانداردها ی بالای کیفیتی در مورد خدمات گارانتی ما نیز اعمال می شوند .
C- هر جا که باشید ، ما با شما هستیم .
بنیان صنعت آداک زیر مجموعه ای از گروه بین المللی جرثقیل سازی است . بنابراین ما در موقعیتی هستیم که به مشتری های خود در سراسر جهان بسیاری مزایای جانبی را پیشنهاد کنیم . از فنون اجرایی و امتیازات جهانی قیمت های رقابتی موجود در شرکت های چند ملیتی استفاده کنید .
از آنجایی که بنیان صنعت آداک به عنوان یک زیر مجموعه مستقل اداره می شود ، ما قادر هستیم که به راحتی پاسخگوی خواسته های شما باشیم .
بالابر های سیم بکسلی برقی

بهترین ایده های ما در اندازه کوچک
بالابر های سیم بکسلی برقی BSA crane
در میان متخصصین ،بالابرهای سیم بکسلی برقی BSA crane ، به دلیل طراحی برجسته و دیگر مزایای آن که به نوعی استاندارد به شمار می آیند ، از شهرتی عالی برخوردار هستند . همچنین بالابر های BSA crane شامل طیف وسیعی از مزایای ابتکاری و نوین بنیان صنعت آداک می باشد مانند نسبت بسیار خوب بین ضخامت سیم بکسل و بار سیم ، سیستم محرک قدرتمند ، حداقل نوسان بار وابعاد تقرب کوجک .
کاربرد تکنولوژی هایی که باعث کاهش فرسودگی مواد با کیفیت بالا را می شود ، یک سرویس مادام العمر و وسیع برای تجهیزات را تضمین می کند .
مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .


 

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .


توضیحات بیشتر:

لازم به ذکر است جهت هر نوع سوال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . هرگونه سوال ویا مشاوره درخواستی خود را می توانید در سامانه پیامکی شرکت با شماره 3000754659 ارسال ودر اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی  وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .